مسـابقۀ کریکـت افغـانستان و هنـد در سـکوت بـرگـزار شـد

گزارشگر:یک شنبه 14 جوزا 1396 ۱۳ جوزا ۱۳۹۶

mandegar-3تیم کریکت افغانستان نخستین بازی بیست آورۀ خود را با باخت مقابل هندوستان به پایان رساند.
در سلسله رقابت‌های بازی‌های ۲۰ آوره تیم کریکت، افغانستان روز گذشته به مصاف تیم هندوستان پرداخت، اما بازیکنان این تیم یکی پی دیگری از میدان خذف شدند.
در این بازی بیشترین دوش را راشد خان انجام داد. او توانست در دوره اخیر ۳۳ دوش انجام دهد و به بدین ترتیب، تیم ملی کریکت افغانستان هدف آسان ۱۱۱ را برای تیم حریف تعیین کرد.
تیم ملی کریکت هندوستان که قهرمان جهانی این نوع بازی کریکت است توانست در ۱۶٫۳ اوور خود را به هدف برساند و در نخستین دیدار تیم ملی کریکت افغانستان را شکست دهد.
سی آر براتوایت، کاپیتان تیم ملی هندوستان به صدای آمریکا گفته است که تیم افغانستان را در رقابت‌های بعدی نیز جدی خواهند گرفت.
او افزود: ما افغانستان را به مثابۀ رقیب خویش محترم می‌شماریم. تیم افغانستان ما را در جام جهانی شکست داده است. محمد نبی و راشد از بازیکنان شایستۀ این تیم‌اند.
آقای براتوایت اضافه کرد که تیم افغانستان را نباید دستِ‌کم شمرد، زیرا این تیم ممکن است در روز شنبه بهترین بازی خویش را به نمایش بگذارد.
بازی روز گذشته تیم افغانستان برای ادای احترام به قربانیان رویداد کابل با سکوت آغاز شد. بر خلاف روال عادی رقابت‌ها، سرود ملی هر ۲ کشور نواخته نشد و بازیکنان برای لحظه‌یی سکوت اختیار کردند.
شیرآغاز همکار، مدیر تیم کریکت افغانستان گفت که واقعۀ غم‌انگیز کابل تمامی بازیکنان را متاثر ساخته است.
آقای همکار افزود: حملۀ وحشیانه در کابل رخ داد و شماری زیادی از هموطنان ما در آن شهید شدند،‌ قهرمانان ما همیشه در غم مردم‌شان شریک بوده‌اند.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.