آنچلوتی: مارتینو چیزی از فوتبال اروپا و بارسلونا نمی‌داند

/

سرمربی رئال‌ مادرید در پاسخ به انتقاد‌های سرمربی بارسلونا از تیمش ‌می‌گوید، تاتا مارتینو تازه به فوتبال اروپا آمده است و چیز زیادی از آن نمی‌داند.
خراردو مارتینو، سرمربی بارسلونا پیش از بازی تیمش با مالاگا در لیگا گفته بود، قیمت پیشنهادی رئال مادرید به گرت بیل توهین به وضعیت اقتصادی مردم اروپاست.
کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال‌مادرید در واکنش به صحبت‌های سرمربی بارسلونا گفت:‌ صحبت‌های سرمربی بارسلونا عجیب است. او تازه به فوتبال اروپا آمده و چیز زیادی از فوتبال اروپا و همین‌طور باشگاه بارسلونا نمی‌داند، زیرا باشگاه بارسلونا نیز خرید‌های زیادی داشته است و پول زیادی برای آنها پرداخت کرده. منظور مارتینو را متوجه نشدم. دوست ندارم درباره او صحبت کنم اما حرف‌های مارتینو خیلی برای من عجیب بود.
سرمربی رئال‌مادرید در ادامه گفت:‌ خواسته هواداران رئال‌مادرید را می‌دانم. در رئال مادرید همیشه به دنبال پیروزی هستم اما شرطبندی بلد نیستم و نمی‌توانم چیزی را از قبل بگویم. می‌خواهم در رئال‌مادرید بهترین تصمیم‌ها را بگیرم.
کارلو آنچلوتی درباره وضعیت هافبک‌های تیمش گفت:‌ ایارامندی شرایط خوبی دارد و به زودی با ما تمرین خواهد کرد. نمی‌دانم دقیقا از چه زمانی آماده بازی خواهد شد. منتظر حضور او در تمرین هستم.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.