دزدی و آدم‌ربایی داعش در ولسوالی قوش‌تپه

سه شنبه 17 حوت 1395/

mandegar-3گروه داعش در ولسوالی قوش‌تپۀ جوزجان، ۴ موتر حامل مواد خوراکی را توقف داده و راننده‌گان و مسافران این موترها را با خود برده‌ است.
مسؤولان محلی ولسوالی قوش‌تپه با تأیید این خبر می‌گویند، داعش صبح روز گذشته (دوشنبه) این موترها را به علت توقف موترهای مواد نفتی‌شان از سوی ولسوال درزاب، در قوش‌تپه متوقف کرده‌اند.
بای‌مراد، سرپرست ولسوالی قوش‌تپه به سلام‌وطندار می‌گوید، افراد وابسته به گروه داعش ۴ موتر باربری حامل مواد خوراکی را با ۱۵ راننده‌‌ و دکاندار به منطقۀ چقمه‌چقر این ولسوالی انتقال داده است.
او می‌گوید، افراد داعش گفته‌اند، تا زمانی‌که ولسوال درزاب اجازه انتقال موترهای مواد نفتی این گروه را از مسیر این ولسوالی به روستای سردره ندهد، این افراد را رها نخواهند کرد.
اما مسؤولان محلی در ولسوالی درزاب می‌گویند، گروه داعش ۵ موتر حامل مواد خوراکی و کالاهای بازرگانی دکانداران این ولسوالی را در منطقۀ چقمه‌چقر ولسوالی قوش‌تپه به علت‌ نامعلومی متوقف کرده‌اند.
رحمت‌الله حشر، ولسوال درزاب جوزجان می‌گوید، تاکنون از سرنوشت این دکانداران و بسته‌های کالاهای بازرگانی‌شان خبری در دست نیست.
به گفتۀ ولسوال قوش‌تپه، ‌ولسوال درزاب چندی پیش برای این که داعش به مواد نفتی دسترسی پیدا نکنند، انتقال مواد نفتی را از مسیر این ولسوالی به روستای سردرۀ درزاب متوقف کرده است.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.