شرط پیروزی نیروهای امنیتی افغانستان از دید جنرال کمپبل

گزارشگر:دوشنبه 3 حوت 1394 ۲ حوت ۱۳۹۴

فرمانده سابق نیروهای امریکایی و ناتو در افغانستان در مراسم تقدیرش در وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که شرط موفقیت نیروهای امنیتی افغان عدم وابستگی سیاسی است.
جان کمپبل فرمانده سابق نیروهای آمریکایی و ناتو در افغانستان در مراسمی که وزارت دفاع افغانستان برای تقدیر از کارنامه نظامی و امنیتی وی mandegar-3برگزار کرده بود، گفت: نیروهای امنیتی افغانستان زمانی در برابر مخالفان این کشور موفق می‌شوند که بدون وابستگی سیاسی از کشورشان دفاع کنند.
در بیانیه‌ وزارت دفاع ملی افغانستان آمده است که در مراسم تقدیر از جان کمپبل، سرپرست وزارت دفاع، وزیر داخله، سرپرست ریاست امنیت ملی و مقام‌های مهم امنیتی افغانستان حضور داشتند.
جان کمپبل از سال ۲۰۰۲ میلادی تاکنون در بخش‌های مختلف نظامی و از سال ۲۰۱۴ میلادی تاکنون به عنوان فرمانده ناتو در افغانستان مشغول به فعالیت بوده است.
براساس گزارش‌ها، تا چند روز دیگر مأموریت رسمی کمپبل به پایان می‌رسد و به جای وی مایکل نیکلسون فرماندهی نیروهای ناتو را در افغانستان به عهده می‌گیرد..
نیکلسون توسط رییس‌جمهور امریکا به عنوان فرمانده ناتو در افغانستان، به مجلس سنای آمریکا معرفی شد که مورد تأیید قرار گرفته‌ است.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.