طالبان پاکستان: اعضای ارتش پاکستان «احمق‌ترینِ مخلوقات» هستند

سه شنبه 9 جدی 1393/

mnandegar-3حزب تحریک طالبان پاکستان اعضای ارتش پاکستان را احمق‌ترین مخلوقات خواند و از آنها خواست به این گروه بپیوندند.
به گزارش خبرگزاری پی تی آی، در این پیام که طی یک ویدیو منتشر شده، عدنان رشید یکی از مقامات نیروی هوایی سابق ارتش پاکستان با اشاره به اقدامات این نهاد طی جنگ آزادی بنگلادش در سال ۱۹۷۱ از سربازان ارتش این کشور خواسته تا به حزب تحریک طالبان پاکستان بپیوندند.
در این ویدیوی ۱۵ دقیقه‌یی که پیش از کریسمس منتشر شد، رشید نیروهای ارتش پاکستان را به آزار زیردستان خود متهم کرد.
این عضو حزب طالبان پاکستان در این ویدیو که در آن به زبان انگلیسی است، می‌گوید: به یاد آورید زمانی را که مردم مناطق قبیله‌یی به خاطر شما در سال ۱۹۴۸ جنگیدند و مناطق جامو و کشمیر را آزاد کردند.
وی در ادامه اظهاراتش اشتباهاً تاریخ جنگ‌ها را متذکر شد و گفت: امیدوارم به یاد بیاورید زمانی را که نیمی از کشور را به هند تسلیم کردید. به یاد آورید زمانی را که هزاران تن از جوانان پاکستانی جنگ نیابتی شما را در افغانستان و کشمیر هند برعهده گرفتند.
رشید در ادامه از ارتش پاکستان پرسید که آیا این اقدامات را جبران کرده است یا نه و سپس به هزاران نمونه از ناسپاسی این نهاد از جمله کشتار هزاران بلوچ اشاره می‌کند.
وی همچنین ارتش پاکستان را به تروریسم خواندن «جهاد» و تروریست خواندن «مجاهدین» متهم کرد.
این عضو حزب تحریک طالبان پاکستان در انتهای پیام ویدیویی خود با مسخره کردن سربازان پاکستانی به عنوان احمق‌ترین مخلوقات، از آنها خواست تا از دستورات جنرال و مارشال‌ها اطاعت نکنند.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.