فرمانده هوایی سپاه ایران: در صورت جنگ پایگاه‌های امریکا را در کشورهای همسایه هدف می‌گیریم

/

جنگ با ایران قابل کنترل و مدیریت نیست و شاید این جنگ به جنگ جهانی سوم تبدیل شود.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه پاسداران ایران گفته است که در صورت بروز جنگ، پایگاه‌های امریکا در منطقه را مورد هدف قرار می‌دهیم و ما آن‌را جزو خاک امریکا می‌دانیم، نه جزو خاک قطر، بحرین و افغانستان.
سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه ایران، همچنان گفته است که جنگ با ایران قابل کنترل و مدیریت نیست و شاید این جنگ به جنگ جهانی سوم تبدیل شود، یعنی ممکن است کشورهایی به نفع ایران و یا علیه ایران وارد جنگ شوند.
آقای حاجی‌زاده در گفت‌وگو با العالم در خصوص تهدیدات برضد اظهار داشت: اصولاً جنگ بین ایران با رژیم صهیونیستی و یا امریکا به صورت مستقل را نمی‌توان تصور کرد، یعنی هر کدام از این دو طرف شروع کننده جنگ باشد، دیگری نیز وارد جنگ خواهد شد.
وی افزود: ما امریکا و رژیم صهیونیستی را کاملاً در کنار هم می‌بینیم و اصلاً نمی‌توانیم متصور شویم که رژیم صهیونیستی بدون پشتیبانی امریکا چنین جنگی را آغاز کند. به همین دلیل در صورت بروز جنگ قطعاً ما با هر دو طرف وارد جنگ شده و حتما با پایگاه‌های امریکا درگیر خواهیم شد.
حاجی زاده ادامه داد: در صورت بروز چنین شرایطی اتفاقاتی می‌افتد که قابل کنترل و مدیریت نیست و ممکن است این جنگ به جنگ جهانی سوم تبدیل شود، یعنی ممکن است کشورهایی به نفع ایران و یا علیه ایران وارد جنگ شوند.
حاجی‌زاده با اشاره به سناریوهای متعدد و غیرقابل تصور ایران در صورت بروز جنگ، تأکید کرد: در صورت آغاز جنگ، پایگاه های امریکا در کشورهای اطراف ما و داخل کشورهای همسایه هدف قرار خواهند گرفت و حتی از طرف مردم خود داخل این کشورها حتما تهدید خواهند شد.
حاجی‌زاده تأکید کرد: نباید اینگونه تصور کرد در صورت بروز جنگ، کشورهای منطقه اعلام بی‌طرفی می‌کنند.
او گفته که ما قطعاً این پایگاه‌ها را هدف قرار می‌دهیم، زیرا ما این پایگاه‌ها را جزو خاک امریکا می‌دانیم و نه قطر یا بحرین و افغانستان.
حاجی‌زاده در پایان گفت: این پایگاه‌ها از نظر ما حکم سرزمین و خاک امریکا را دارد و اگر درگیر شویم قطعا این پایگاه‌ها را خواهیم زد.

اشتراک گذاري با دوستان :