فرمانده پولیس کابل به رییس‌جمهور: جنـایت‌کـارانِ متجـاوز را اعـدام کنـید!

/

برخی از جنایتکاران و سردستۀ باندهای بزرگ مافیایی به دلیل روابط با برخی از مقامات و داشتن پول فراوان بدون کدام مجازاتی رها می‌شوند
سه تن از اعضای گروهی که چند روز پیش در ولسوالی پغمان کابل با استفاده از یونیفورم پولیس و مجهز به سلاح گرم با ربودن اعضای یک خانواده به زنان آنان تجاوز کرده بودند، دستگیر شدند.mnandegar-3
جنرال ظاهر ظاهر فرمانده پولیس کابل در یک نشست خبری اظهار داشت که افراد دستگیر شده از جمله جنایتکاران حرفه‌یی هستند که قبلاً نیز سابقه جرمی داشتند.
جنرال ظاهر تصریح کرد که این افراد به جرم‌شان اعتراف نموده و تحقیقات بیشتر از آنان برای دستگیری سایر همدستان‌شان در این جنایت ادامه دارد.
وی تأکید می‌کند که وی مصمم است تا سایر اعضای این گروه جنایتکار را به زودترین فرصت دستگیر و به پنجۀ قانون بسپارد.
بر اساس معلومات وزارت امور داخله، متضررین این حادثه تاکنون به دلایل حیثیتی با آنان در زمینه شناسایی عاملین همکاری نداشته اند.
فرمانده پولیس کابل با بیان این مطلب که سردسته این باند جنایتکار نیز در جمع افراد دستگیر شده می‌باشد، از حامد کرزی رییس جمهور کشور خواهان اشد مجازات برای آنان شد.
به باور جنرال ظاهر، برخی از جنایتکاران و سردستۀ باندهای بزرگ مافیایی به دلیل روابط با برخی از مقامات و داشتن پول فراوان بدون کدام مجازاتی رها می‌شوند.
در همین حال، سردسته این باند جنایتکار که اکنون در بند قانون است، هدف از این اقدام ننگین را انگیزه مالی می‌خواند.
به گفتۀ سردسته این گروه، آنان می‌خواستند فردی را که پول زیادی را همراه خود به این عروسی آورده بوده را متوقف بسازند؛ اما موفق به شناسایی و دستگیری وی نشده و بعداً دست به چنین اقدامی زده‌اند.
باید یادآور شد که جمعه شب (۳۱ اسد) یک تعداد افراد مسلح که گفته می‌شود تعداد آنان به ۱۶ تن می‌رسیده؛ با استفاده از یونیفورم پولیس در جاده عمومی ولسوالی پغمان راه را بر افرادی که از یک مجلس عروسی بر می‌گشتند، گرفته و آنان را به یک باغ می‌برند.
از جمع چهار موتر نفر، سرنشینان دو موتر زنان بودند که این زنان علاوه بر آزار و اذیت از سوی این افراد، مورد تجاوز جنسی نیز قرار می‌گیرند.
پول، موبایل، طلای زنان و سایر اموال این افراد نیز توسط افراد این باند به غارت می‌رود.
گفتنی است که حامد کرزی رییس جمهور کشور نیز به شدت این حادثه را تقبیح نموده و هیأتی را به منظور بررسی همه جانبۀ این حادثه موظف کرده است.

اشتراک گذاري با دوستان :