قاتلان ۵ کودک دستگیر شدند

گزارشگر:چهار شنبه 18 اسد 1396 ۱۷ اسد ۱۳۹۶

mandegar-3ریاست جرایم جنایی فرماندهی پولیس کابل اعلام کرد که دو جنایت کار و قاتل پنج کودکی که در ساحه تایمنی از مربوطات حوزۀ چهارم پولیس شهر کابل به شکل بیرحمانه و فجیعی به قتل رسیده بودند، توسط نیروهای پولیس شناسایی و بازداشت شدند.
حدود ده روز پیش خبری از جان باختن پنج کودک عضو یک خانواده در ساحه تایمنی شهر کابل منتشر شد و علت مرگ آنان برق گرفتی اعلام شده بود در حالی که این کودکان توسط دو شخص قاتل از بین برده شده اند.
پدر و مادر ۵ کودک قربانی شده می گویند که آنان در بیرون از منزل سر کار بودند دو شخص وارد خانۀ آنان در ساحه تایمنی از مربوطات حوزه چهارم پولیس کابل می‌شوند و ۵ کودک ۹ الی ۱۶ سال این خانواده را به شکل بیرحمانه و با تیشه تکه تکه کرده و سپس اجساد کودکان را می‌سوزانند.
در همین حال، ریاست جرایم جنایی فرماندهی پولیس کابل اعلام کرد کرد که هیچ جنایت و جنایت کاری از چشم پولیس کابل پنهان نخواهد ماند.
براساس معلومات منبع، با در نظرداشت مسوولیت و مکلفیت وظیفوی و تعهدی پولیس به فامیل پنج کودکی که بیرحمانه و بشکل مرموز توسط دو نفر جنایتکار به قتل رسانیده شده بود، عاملان آن شناسایی و بازداشت شده اند.
پولیس کابل اعلام کرد که دو شخص بازداشت شده به جرم خویش اعتراف کرده اند. تا کنون انگیزۀ این قتل مرموز مشخص نشده است.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.