لحـظۀ انفجـار شـاه‎شهیـد

۱۸ اسد ۱۳۹۴

دو شنبه ۱۹ اسد ۱۳۹۴/

 

دو شبکه خبری طلوع نیوز و تلویزیون یک ویدیویی را منتشر کرده‌اند که به گفته آنها لحظه انفجار در منطقه شاه شهید کابل و دقایقی قبل از آن را نشان می‌دهد.
این تصاویر توسط دوربین‌های مداربسته امنیتی ثبت شده و ساعت و تاریخی که در کنار تصویر دیده می‌شود، زمان بین ۵۸ دقیقه و ساعت یک بامداد روز ۷ اوت ۲۰۱۵ را نشان می‌دهد.
پیشتر گفته شده بود که انفجار بامداد روز جمعه ۱۶ اسد در کنار دیوار یک پایگاه ارتش در این محله روی داده است.
mnandegar-3در این ویدیو که روی کانال یوتیوب تلویزیون یک افغانستان قرار گرفته، کامیونی دیده می‌شود که به آرامی و با احتیاط بسیار از کوچه‌های این منطقه عبور می‌کند.
به نظر می‌رسد که راننده تلاش می‌کرده از افتادن چرخ‌های کامیون در چاله‌های این کوچه‌ها جلوگیری کند و مانع تکان شدید به کامیون شود.
این ویدیو در حالی منتشر می‌شود که در دو روز گذشته کاربران شبکه‌های اجتماعی با انتشار عکسی از گودال عمیقی که در اثر این انفجار ایجاد شده است، در این مورد که در این حمله از کامیون بمب‌گذاری‌شده استفاده شده، ابراز تردید کرده بودند.

اشتراک گذاري با دوستان :
  • Shah Jahan

    تا چه زمان مردم شریف کنر و نقاط دیگر زیر شلیک راکت های پنجابی بی هویت باشد حکومت باید جریان را جدی با امریکا و قوا ناتو فیصله کنید. قسمی از کار کرد عبدالله معلوم میشود چیزی از وی ساخته نیست در فکر تعین و مقرری مشاورین است می خواهد مانند کرزی خاین یکصدو پنجاه حتی بیشتر مشاور لگه و لوگه داشته باشد. عبدالله خان کمی عقلت را در کار انداز مردم در خون شت میزند واقعه شاه شهید و کسانیکه عزیزان خود با تمام هست بود خود را در یک لحظه از دست داده در نظرت تجسم ویا جوانان آکادمی پولیس در نظر بگیر فامیل هایشان آرزو داشت اولاد شان صاحب منصب پولیس میشود بوطن خدمت میکند و یک لقمه نان حلال به فامیل خود هم می آورد آرزو ایشان از غفل نیرو های امنیتی و پولیس به خاک برابر شد. حال باید درفکر پنجابی و نوکرانش مار آستین باشید. مشاور چه مشکل مردم را حل میکند یک پرازیت دیگر است از خون غریب بیچارهبا مصارف گزاف تغذیه میشوند.اگر امریکا و ناتو اقدام نمیکند سلاح دافع هوا و راکت های دور بورد نمیدهدو قوا هواهی مارا تکمیل نمیکند.

    از شوروی و یا هند به هر ترتیب که امکان داردبهرقیمت که میشود تهیه کنید دررغیر آن هر چه آبادی کنیم توسط پنجابی ها به همکاری نوکران وی در ارگ نشسته تخریب میشود. بعوض یک راکت پاکستان بالای خاک افغانستان فیر میکند ده اسکات به اسلام آبادفیر کند تا پاکستان بفهمد این خاک هم صاحب دارد. در غیر آن اگر چنین بر خورد قاطع با پاکستان نشود. حال پاکستان به اصطلاح عوام شیرک شده چندین سال است همین کار دوام دارد نباید به دشمن بیشترعذر و زاری و مدارا کرد. حاجی صبور