مردی در بلخ بر دو دخترش تجاوز کرده است

2 ثور 1393/

دادگاه استیناف ولایت بلخ مردی را به جرم سوء استفاده جنسی و تجاوز به دو دخترش به اعدام محکوم کرد.
به گزارش خبرگزاری بخدی، دختران این مرد، چهار و هشت سال سن دارند.
خانم این مرد نیز مدعی شده که شوهرش بارها دخترانش را مورد تجاوز و سوء استفاده جنسی قرار داده است.mnandegar-3
محمد عثمان مولوی زاده،قاضی دادگاه استیناف شهر مزارشریف،روز یکشنبه، در دادگاه علنی این مرد را مجرم دانست و حکم اعدامش را ابلاغ کرد.
عزیزالله، مرد متهم به طور مکرر در دادگاه گفت که او در حالت عادی این کار را انجام نداده است.
عزیزالله می‌‎گوید: او مشروب مصرف می‌کند و در حالتی که مست بوده عمل جنسی را بر دخترانش انجام داده است.
قاضی محکمه اما می‌گوید که براساس اسناد و شواهد به دست آمده، عزیزالله مجرم است و بارها (آگاهانه) به یک دخترش تجاوز کرده و کودک دیگرش را مورد آزار و سوء استفاده جنسی قرار داده است.
عزیزالله باشنده اصلی ولسوالی شولگره ولایت بلخ است.
واکنش خانم این مرد
خانم این مرد می‌گوید از اینکه شوهرش به دخترانش تجاوز کرده، او را شرمنده کرده است.
او گفت: شوهرم بارها بالای دو طفلم عمل جنسی را انجام داده، عزت و آبرویی به ما نمانده است، شوهر من مقصر اصلی است او در خانواده گناه بزرگی را مرتکب شده است.
به گفته خانم این مرد، شوهرش بارها از عمل جنسی به دو کودکش اظهار ندامت وپشیمانی می‌کرده اما او بازهم به این عمل مبادرت کرده است.
او گفت: زمستان بود، در زیر صندلی امی کارها ره میکرد، وقتی دخترم شکایت کرد صندلی را برداشتیم اما به خاطر اینکه مردم خبر نشوند، صدای خوده نکشیدیم.
خانم این مرد بارها شوهرش را سوگند داده که دست از این کار بردارد و به گفته او یک بار حتی دست شوهرش را بالای قرآن گذاشته و از او تعهد گرفته است.
اما دختر این مرد می‌گوید که پدرش بارها تنبان او را پایین می‌کشیده است.
ردپای کارمند حقوق بشر
خانم عزیزالله به دادگاه گفت زمانیکه مطمین می‌شود شوهرش دست از تجاوز نمی‌کشد، به سراغ اقوام شوهرش می‌رود اما به گفته او، اقوام و بستگانش این حرف را باور نمی‌کنند.
به گفته او، سپس به دفتر محلی کمیسیون حقوق بشر در بلخ مراجعه می‌کند اما مامور این دفتر پس از بررسی رویداد به خانواده توصیه می‌کند کسی از این ماجرا آگاه نشود.
از قول این مامور به دادگاه نقل شد که او به اعضای خانواده گوش زد کرده است که مشکل را در میان شان حل کنند و نگذارند که قضیه رسمی شود.
خانم عزیزالله پس از آن به سراغ پولیس می‌رود تا اینکه ماموران پولیس عزیزالله را دستگیر می کنند.
حال، پولیس به‌دنبال بازداشت مامور حقوق بشر است، کسی که گفته می شود به نحوی در انجام وظیفه کوتاهی کرده است.
پولیس بلخ می‌گوید که مامور حقوق بشر باید به این پرسش پاسخ دهد که چرا وظیفه خود را انجام نداده و موضوع را به دفتر کارش گزارش نداده است.
گزارش طب عدلی
گزارش طب عدلی نشان می‌دهد که عزیزالله فقط با دختر هشت ساله خود لواط کرده است و کودک چهار ساله به مادرش شکایت‌هایی از آزار جنسی توسط پدرش کرده است.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.