چرا فیصل شایسته از تیم پیکان جدا شد؟

گزارشگر:چهار شنبه 3 جوزا 1396 - ۰۲ جوزا ۱۳۹۶

mandegar-3کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در رابطه با علت جدایی‌ از پیکان پس از سه ماه گفته است، به سبک فوتبال ایران عادت ندارم.
فیصل شایسته، کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور افزود که فوتبال ایران سبک متفاوتی دارد و مانند فوتبال اروپا که به آن عادت دارم نیست و تنها ۴ یا ۵ تیم مثل پرسپولیس، استقلال، ذوب آهن، تراکتورسازی و سپاهان در ایران فوتبال خوب بازی‌ می‌کنند.
آقای شایسته اضافه کرد که سایر تیم‌ها فقط می‌دوند و مبارزه می‌کنند که این معنای فوتبال واقعی نیست، به عنوان یک فوتبالیست معتقدم که باید حرفه‌یی آموزش و شیوه‌های دیگر فوتبال را بازی کنیم.
علت جدایی فیصل شایسته از پیکان
شایسته که لقب نخستین بازیکن افغانستانی لیگ برتر ایران را گرفت، در پیوند به مربی فوتبال ایران و شرایط حضورش در پیکان گفت: مجید جلالی از آن دسته مربی‌هایی است که می‌خواهد بازیکنانش جنگنده و قدرتی در میدان ظاهر شوند.
کاپیتان تیم ملی فوتبال افغانستان، در رابطه به جدایی‌اش از پیکان، تصریح کرد: من این سبک فوتبال را نمی‌پسندم، به همین دلیل بود که در پیکان بازی نکردم.
او افزود: در تیم پیکان دوستان خوبی پیدا کرده‌ام و زمانی‌که شما خوب بازی می‌کنید همه دوست شما هستند، اما زمانی‌که خوب نیستید، کسی دوست شما نیست و فوتبال همین است.
کاپیتان ۲۵ سالۀ تیم ملی فوتبال کشور با اشاره به مصدومیتش در اردوی تیم ملی فوتبال افغانستان در قطر و دیدار مقابل سنگاپور، گفت: بخت با من یار نبود و در مقطع حساسی در ترکیب تیم ملی افغانستان مصدوم شدم.
جلالی برایم فرصت نداد
آقای شایسته بیان کرد: فکر می‌کردم بعد از مصدومیت، مجید جلالی به من فرصت می‌دهد تا توانایی‌هایم را به نمایش بگذارم، ولی این کار را نکرد، با این حال، خوشحال هستم، زیرا این پایان کارم نیست.
کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور اظهار داشت که سه ماه مدت زیادی نیست، در هر کشور که تا حالا توپ زدم، مطالب جدیدی آموختم که به زنده‌گی و شغلم کمک می‌کند و ایران نیز برایم همانند سایر کشورها بود.
شایسته که در رقابت‌های لیگ برتر ایران تنها در یک مسابقه، در آخرین دقایق بازی مقابل استقلال خوزستان برای پیکان بازی کرد در خصوص حضورش در تیم پیکان و تیم آینده‌اش، گفت: از پیکان جدا خواهم شد، زیرا دوست ندارم نیمکت‌نشین باشم.
کاپیتان تیم ملی فوتبال افغانستان در رابطه با برنامۀ کاری‌اش در آینده گفت: می‌خواهم بازی کنم و از بازی کردن لذت ببرم.
آقای شایسته تصریح کرد: “از لیگ دیگر ایران پیشنهاد دارم، فعلاً قصد ندارم در خصوص نام این تیم صحبت کنم، اما قبل از همه‌چیز، می‌خواهم با مربی این تیم مستقیم وارد صحبت و مذاکره شوم، می‌خواهم بدانم برای من چه برنامه‌یی دارد.”
کاپیتان تیم ملی فوتبال کشور بیان داشت که در حال حاضر می‌خواهم از تعطیلاتم در کنار خانواده لذت ببرم و روی بازی تیم ملی افغانستان در مقابل تیم کامبوج تمرکز کنم.
افغانستان کامبوج را شکست می‌دهد
شایسته با اشاره به دیدار ۲۳ جوزا افغانستان مقابل کامبوج در مقدماتی جام ملت‌های آسیا، گفت: اگر همه وظایف خود را به درستی انجام دهند، می‌توانیم کامبوج را ببریم.
او افزود که سال گذشته کامبوج را در تهران ۳ بر ۰ شکست دادیم، حالا تیم ما نسبت به گذشته بهتر و شرایط تاکتیکی بهتری را در اختیار دارد.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.