جنرال جاهد خواهان بررسی حضور افراد زیرسن در صفوف پولیس شد

گزارشگر:دوشنبه 2 اسد 1396 - ۰۱ اسد ۱۳۹۶

mandegar-3تاج محمد جاهد وزیر امور داخله در نشستی با معینان و روئسای این وزارت خواهان بررسی حضور کودکان و افراد زیر سن در صفوف پولیس ملی شد.
آقای جاهد در این نشست همچنان بر تامین امنیت حجاج کشور نیز تاکید کرد.
وی گفت قرار است از روز یکشنبه (اول اسد) روند اعزام حجاج به عربستان سعودی آغاز گردد که در این راستا مسئولین پولیس کابل باید بیشتر در جهت تامین امنیت و رفتار نیکو با حجاج را بیشتر مورد توجه قرار دهند.
همچنان در این نشست وزیر امورداخله به مسئولین دستورداد تا نخست ادارات را که در آن احتمال فساد بیشتر می‌باشد به شمول کمیساری ها، ترافیک، پیژنتون ، پاسپورت و بخش‌های لوژستیکی وتدارکاتی را مرحله وار در سیستم تطبیق روتیشن گرفته و مطابق ریفورم افراد شایسته، عاری از فساد ومسلکی را در آن پست ها استخدام نمایند.
آقای جاهد همچنان به ادارات پیژنتون ، جلب و جذب ، و ارگانهای استخباراتی وظیفه سپرد تا حضور برخی افراد زیر سن را که احتمالآ در صفوف پولیس ملی وجود داشته باشند بررسی نمایند.
همچنان در این نشست به برداشتن شماری از پوسته های پولیس ملی که موجودیت شان در جاده های شهر کابل ضروری محسوب نمی‌شود و باعث ازدحام ترافیک در جاده ها می‌شوند بحث صورت گرفت که در نتیجه وزیر امور داخله برداشتن آن ها را مورد تائید قرار داده و بر عملی شدن آن به مسئولین تاکید ورزید.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.