پایان تورنمنتِ فوتسال در غزنی

گزارشگر:یک شنبه 25 سرطان 1396

mandegar-3تورنمنت فوتسال جام رمضان منطقۀ ککرگِ ولسوالی جغتوی ولایت غزنی که به ‌تاریخ ۱۳ جوزا سال روان با شعار «عقل سلیم در بدن سالم است» آغاز شده‌ بود، روز گذشته با قهرمانی تیم قریۀ «بلبل» به‌پایان رسید.
در این تورنمنت، ۲۲ تیمدر ۶ گروه به‌ مصاف هم رفتند. پس از پایان مرحلۀ گروهی و حذفی تیم‌های قریۀ بلبل، قریۀ سیاه‌قول، قریۀ سرخده و قریۀ بای محمد پایین، به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند.
تیم‌های بلبل و سیاه‌قول برابر حریفان خود پیروز و بازی فینال را برگزار کردند.
در بازی نهایی که روز گذشته برگزار شد، تیم قریۀ بلبل با نتیجۀ ۶ بر ۲ از سد تیم قریۀ سیاه قول گذشت و کپ قهرمانی این دور مسابقات را بالای سر برد.
تیم قریه‌های سیاه‌قول، سرخده و بای محمد پایین نیز به‌ترتیب مقام‌های بعدی را از آن خود کردند.
تیم قریۀ پیاده‌راه نیز کپ اخلاق این دور مسابقات را به خود اختصاص داد.
برگزار کننده‌گان این تورنمنت هدف از برگزاری این مسابقات را تشویق جوانان به ‌ورزش، ایجاد شناخت بین جوانان و موسفیدان این منطقه، دوری جُستن آنان از مخدرات، شناخت توانمندی‌های ورزشی جوانان و شناسایی چهره‌ها برای عضویت در تیم منتخب عنوان کردند.
گفتنی است که حسن قندهاری، بهترین داور این تورنمنت شناخته شد و حسن رضا سیفی نیز آقای گلی را به دست آورد.
هم‌چنین غلام حضرت نیازی از تیم آگر به عنوان بهترین بازیکن و سلطان حسین نمازی از تیم بلبل به عنوان بهترین دروازه‌بان این تورنمنت شناخته شدند.
قابل ذکر است که این دومین تورنمنت فوتسال است که از سوی شورای اجتماعی فرهنگی ککرک برگزار می‌شود. قبل از این نیز این شورا تورنمنت دیگری را تحت عنوان “جام دوستی” راه‌اندازی کرده بود.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.