امنیت ملی: ۸ کارمنـد گمرک میدان هـوایی کابل به اتهام قاچـاق بازداشت شدند

- ۰۶ عقرب ۱۳۹۸

mandegarریاست عمومی امنیت ملی کشور می‌گوید که ۸ تن از کارمندان و مسوولان امنیتی گمرک میدان هوایی حامد کرزی به اتهام قاچاق اموال تجارتی بازداشت شده‌اند.
در خبرنامۀ این ریاست آمده است که نیروهای حراست و تنفیذ قانون این ریاست، اعضای یک شبکه قاچاق را باالفعل در میدان هوایی کابل بازداشت کرده‌اند.
در خبرنامه آمده است: «نیروهای حراست و تنفیذ قانون ریاست عمومی امنیت ملی هشت تن از کارمندان و مسولین امنیتی گمرک میدان هوایی حامد کرزی را باالفعل حین انتقال اموال تجارتی بشکل غیر قانونی بازداشت نمودند».
خبرنامه افزوده است: «افراد بازداشت شده هر یک، شهیر و امید کارمندان گمرک میدان هوایی حامد کرزی، محمد صمیم، سید فهیم، راشد، تاج علی و نصیر احمد مسولین امنیتی موظف در گمرک میدان هوایی حامد کرزی و رفیع‌الله انتقال‌دهندۀ اموال از دبی به کابل می‌باشند».
در خبرنامه آمده است: «بعضی از حلقات جرمی در تبانی با افراد متذکره در گمرک میدان هوایی به شکل سازمان یافته دست به قاچاق اموال تجارتی می‌زدند‌ که این‌بار هم تلاش داشتند تا اقلام متعدد را بدون محصول گمرکی و به شکل غیر قانونی از میدان هوایی خارج نمایند، از این‌که همه این کارمندان تحت تعقیب نیروهای امنیت ملی بودند باالفعل بازداشت و به مراجع عدلی و قضایی تسلیم داده شدند».
ریاست عمومی امنیت ملی تاکید کرده که مبارزه با جرایم سازمان یافته در صدر اولویت‌های این ریاست قرار دارد و تمام حلقات مفسد و شبکه‌های جرمی را تثبیت و به ارگان‌های عدلی و قضایی معرفی می‌نماید.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.