زنده‌گی با ۵۰ زن؛ رییس یک فرقۀ مذهبی در اسرائیل دستگیر شد

- ۲۴ جدی ۱۳۹۸

شواهد نشان می‌دهد که زنان در این مکان حبس شده و از خانواده و جامعه دور نگه داشته شده اند. میان این زنان کودکانی تا سن پنج سالگی نیز بوده که کاملاً منزوی نگه داشته شده بودند. زنان باید در این مکان کارهایی را انجام می‌دادند که این روحانی یهودی برای‌شان تعیین کرده بود.
این مرد همچنان زنان را به نحوه‌های مختلف جریمه و مجازات کرده و پول شان را دزدیده است. بخشی از پولی که زنان به‌خاطر کار کردن در بخش‌های مختلف به دست می‌آوردند، مستقیماً به حساب این مرد می‌رفت.
به گفتۀ پولیس، هشت زن نیز به اتهام همکاری و کمک به این مرد دستگیر شده اند. میان بازداشت شده‌گان همسر این مرد نیز شامل است.
وب سایت خبری «ینیت» گزارش داده که این مرد یک خاخام از یک فرقه به شدت مذهبی یهودی می‌باشد. این خاخام در مورد اتهاماتی که به وی وارد شده گفت: «هیچ کس فکر نمی کند که درست باشد». وب سایت «ینیت» گزارش داده زنانی که این فرقه مذهبی را ترک کرده بودند، به پولیس گزارش دادند.
فیلم‌های پولیس از محلی که این مرد بازداشت شده، اتاق‌های تاریکی را در یک ساختمان متروکه نشان می‌دهد که گچ‌های دیوارهایش ریخته است. شمار زیادی الماری‌های پلاستیکی و تخت‌های چند طبقه در اتاق‌های بسیار تنگ دیده می‌شوند.
پولیس گفت که اداره‌های مسوول قبلاً در مورد این مکان سرنخ‌های زیادی به دست آورده بودند و تحقیقات مخفیانه در این زمینه جریان داشت. بازرسان مدارک زیادی را گردآوری کرده اند که نشان می‌دهد این مرد به عنوان رییس این اجتماع فعالیت می‌کرده است.

mandegar

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.