تیم منتخب هفتۀ لیگ قهرمانان

- ۲۹ سنبله ۱۳۹۲

لیگ قهرمانان در هفته گذشته بازگشتی شکوهمندانه داشت. سایت گل تیم منتخب هفته نخست را برگزیده است که در آن چهره‌هایی جدید و بازیکنانی آشنا حضور دارند.
در دروازه یوهان ویلاند قرار می‌گیرد. او برای کپنهاگن فوق‌العاده بود و کمک کرد تیمش امتیازی خاطره‌انگیز از یوونتوس بگیرد. سه نفر مقابل این دروازه‌بان سویدی قرار می‌گیرند: داوید آلابا بایرن مونیخ را مقابل زسکا مسکو پیش انداخت و سپس کاری کرد که بایرن باز هم دروازه‌اش را بسته نگاه دارد. آتسوتو اوچیدا البته خوش‌اقبال بود که نامش را در میان گل‌زنان دید، اما عملکرد عالی او در خط دفاعی و حرکات خستگی‌ناپذیرش در کناره میدان در بازی با استه‌آوا بخارست ربطی به بخت و اقبال نداشت. فابیان شار از بازل هم تیمش را به‌خوبی رهبری کرد.
در مرکز میدان، الکس تکسیرا از شاختار قرار می‌گیرد که دو گل زیرکانه به رئال سوسیه‌داد زد. محمد صلاح در کناره میدان حضور دارد. او مقابل چلسی روزگار را بر اشلی کول دشوار ساخت و یک گل عالی هم زد. تیاگو موتا دو گل زد تا پاری سن-ژرمن در خانه المپیاکوس پیروز شود. چندان پیش نمی‌آید او دو گل در یک بازی بزند. کوکه هم در مرکز قرار می‌گیرد. او با نمایش استادانه خود برد اتلتیکو مادرید مقابل زنیت را رقم زد و برخلاف جوانی‌اش پخته نشان داد.
در حمله جایی برای بحث نیست. وین رونی به بهترین فرم خود برای منچستریونایتد بازگشته. او دو گل زد و دو گل ساخت تا تیمش چهار بر دو بایر لورکوزن را ببرد. او پشت سر دو بازیکن قرار می‌گیرد که هت‌تریک کردند: کریستیانو رونالدو و لیونل مسی که تلاش برای قهرمانی در لیگ قهرمانان را با زدن سه گل به گالاتاسرای و آژاکس آغاز کردند.

اشتراک گذاري با دوستان :

Comments are closed.